V dubnu se třída 1. A účastnila soutěže o nejkrásnější obrázek z přírodnin, kterou
pořádal Dům přírody Bílých Karpat.
2. místo ceny veřejnosti získala Magdaléna Procházková a 3. místo získal Václav Štefan
Macek.
Čestné uznání poroty získal Šimon Okénka, Lam Phuc Hung, Sofie Trolerová, Veronika
Vařechová a Karolína Kocourková.
Naše děti krásně využily přírodniny a tvořily z nich zajímavé kompozice. Dětem patří
velké poděkování a gratulujeme Magdalénce a Vaškovi.
Mgr. Alžběta Kostelníková


