Naši starší žáci po třech letech opět vyhráli okresní kolo v minikopané a postupují do krajského kola v Blansku. Okresní finále se hrálo 19. května ve Velké nad Veličkou. Díky podmáčenému terénu bylo hřiště zkrácené a kluci hráli v rozestavění 5 +1. První zápas s Miloticemi jsme vyhráli 4:0 a dobře jsme se naladili na další zápasy. Důležité vítězství nad domácí Velkou 2:1 a pak se Bzence 3:2 nás posunuli na průběžné první místo. To jsme ještě netušili, co přijde. Náš nejlepší hráč další utkání pro střevní problémy proseděl na záchodě a následovala prohra 3:0 s Ratíškovicemi. Naštěstí poslední zápas se Žarošicemi jsme s jistotou vyhráli 4:2 a následovala velká radost z postupu do kraje.
Ing. Josef Pavlica, trenér
Mistři okresu v minikopané


