Mikulášská nadílka na naší škole
Mikulášská nadílka na naší škole
Dne 5. prosince zavítala do naší školy nejen jedna, ale hned dvě skupiny Mikulášů. O tuto tradiční návštěvu se postarali žáci 9. třídy, kteří si pečlivě připravili kostýmy Mikulášů, andělů i čertů a navodili sváteční atmosféru ve všech třídách.
Každé dítě se mohlo těšit na sladký perníček, který dostali všichni bez rozdílu. Zlobivější žáci se však před nadílkou nevyhnuli malému „pokání“ – museli splnit úkol, který si sami vylosovali a museli slíbit, že se příští rok polepší.
Čerti ještě několik žáků, kteří měli na svém kontě více prohřešků začernili, aby připomněli, že zlobení se nevyplácí. Naopak hodní žáci byli odměněni sladkostí navíc.
Celá akce se nesla v přátelské a veselé náladě a deváťáci vytvořili krásný zážitek pro všechny mladší spolužáky a Mikulášská tradice tak letos opět ožila.
