Naši starší žáci v úterý 5. 5. vybojovali postup do okresního kola ve Velké nad Veličkou. Pozici nám
ulehčily školy z Blatnice a Velké, které se z turnaje omluvily. V prvním zápase jsme měli nad žáky
z Kuželova drtivou převahu a také výsledek 8:1 tomu odpovídal. Ve druhém zápase to bylo o poznání
těžší. Zvláště naši útočníci nemohli překonat výborně chytajícího gólmana z Lipova. Nakonec jsme
vyhráli 2:1 a zaslouženě postoupili na okres. Ještě bych chtěl poděkovat TJ Sokol Hroznová Lhota, že
nám umožnili turnaj v místním areálu uskutečnit. Velké poděkování také panu Miroslavu Smetkovi a
Lukáši Štěpkovi za pomoc při přípravě hřiště.
Josef Pavlica, učitel
Máme postup do okresního kola v minikopané


