Měsíc květen je zaslíbený lásce. Proto jsme se s nadšením věnovali vyrábění přáníček pro naše milé maminky.
Nejen postřeh, ale hned několik dovedností jsme procvičili rytmizačními pohyby – tleskáním, plácáním do stehen nebo třeba luskáním prsty. Každý se musel postupně zapojit pohybem do rytmu. Nebylo to vůbec jednoduché.
Při tvoření jsme popustili uzdu fantazii a posléze na nás z nástěnky štěkali či mňaučeli strakatí nebo jinak zbarvení pejsci a kočičky.
Užili jsme si i zábavu u stolního tenisu. Kromě stolu skákal míček všude možně, hned jsme ho lovili zpoza skřině nebo venku před školou, když vyletěl z okna.


